Swędzenie skóry u 3-letniego dziecka

Witam. Moja 3 letnia córka od paru dni kładzie się np.na piłkę lub na kant tapczanu. Mówi że się drapie. Nie wiem czy iść z tym do lekarza. Patrzyłam i oklice intymne sa ok ale ona mówi że ja swedzi i się drapie. Czy może jakaś maść by pomogła?

Witam. Proszę spróbować zastosować miejscowo działającą maść z hydrocortizonem. Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu kilku dni należy skontaktować się z lekarzem.