Świąd i opuchlizna powiek a alergia

Od kilkunastu lat mam problem z czerwonymi, opuchniętymi powiekami i zapaleniem spojówek. Na początku objawy występowały od czasu do czasu, póżniej coraz częściej, a obecnie na stałe. chodziłam od lekarza do lekarza i było coraz gorzej. Niektórzy wspominali o alergii. Odstawiłam kosmetyki i zrobiłam test na środki chemiczne. Wyszły ujemne. Choroba objawiała się w taki sposób, że na początku powieka górna lub dolna zaczynała mocno swędzieć w jednym punkcie, a następnie całe oko mocno zapuchło.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do dermatologa, lub alergologa, jeżeli okulista nie stwierdza przyczyn okulistycznych.