Szanse na wyleczenie refluksu żołądkowo-przełykowego

Witam, rok temu wykryto u mnie reflux. Chciałam się dowiedzieć czy stosując restrykcyjną dietę regulującą pracę moich jelit i dodatkowo stosując leki na ich prawidłową pracę mam szansę na całkowite wyleczenie choroby?

Obecnie uważa się, że choroba refluksowa jest chorobą przewlekłą, jak astma czy nadciśnienie. Zatem leczenie pilega na przewlekłym stosowaniu leków. Pacjentom, którzy jak Pani oczekuje trwałego wyleczenia proponujemy operację laparoskopową. Więcej informacji znajdzie Pani na naszej stronie www.melitamedical.pl