Szumy w uszach i pogłos nasilający się

mam obecnie szumy w uszach i pogłos, uszy mam czyste i zdjęcia zatok też nic nie wykazały natomiast mam wrażenie że uszy mam zalane ,czym nie wiem ale gdy trzymam głowę do dołu to uczucie zatkania się nasila proszę o diagnozę.Leczyłem się lekarstwami tabletki i spraye ale nie dało efektu. Miałem styczność z głośną muzyką.

Po co to zdjęcie zatok. Mało nas sąsiedzi częstują co jakiś czas promieniami radioaktywnymi? Robiłeś badanie słuchu? może to uraz akustyczny, który powinno leczyć się w pierwszych trzech dniach. Potem to już pozamiatane.