Tłuszczak w pachwinie a ciąża

witam od kilku lat na udzie dokładnie w okolicach pachwin(złączenie uda i pachwiny) mam "tluszczaka"tak wykazala biopsja po diagnozie kilku lekarzy wszyscy stwierdzili zeby go nie usuwać gdyż jest w "delikatnym miejscu"i boją się zeby czegos nie naruszyć(żyłki itd)podawano mi powód ze moga byc potem problemy z zajsciem w ciaze gdyby cos poszlo nie tak podczas wycięcia go.Ale czy nie jest czasem odwrotnie że tłuszczak w tym miejscu powoduje ze jak narzie nie zachodze w ciąże?

Proszę udać się do doświadczonego i odpowiedzialnego chirurga , albowiem teksty w stylu "delikatne miejsce" w ustach chirurga nie brzmią poważnie!!! NIE ZNAM WIELKOŚCI GUZA!!! Może Pani próbować wizyty u chirurga onkologa!!! Wydaje mi się , że obecność tego tłuszczaka (jeśii jest to rzeczywiście tłuszczak!) nie ma związku z kłopotami z zajściem w ciążę , zż