Torbiel na jajniku i brak okresu podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

witam.wykryto u mnie torbiel na jajniku zastosowano tabletki antykoncepcyjne skonczyłam brac drugie opakowanie ostatnią miesiączke miałam 4 pazdziernika i do tej pory nie mam nastepnej miesiaczki,co moze byc przyczyną?czy powinnam z tym isc do ginekologa bo wizyte mam dopiero 17.12?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej powodem zahamowania miesiączkowania są wahania hormonalne. Proszę udać się na umówioną wizytę.