Brak krwawienia z odstawienia tabletek antykoncepcyjnych Kontracept

Witam. Mam na imię Natalia i mam 20 lat. w tym roku zaczelam brac tebletki antykoncepcyjne kontracept. wybralam 3 opakowania i stwierdzilam ze nie chce brac ich dalej bo zle sie po nich czulam, mialam czeste biegunki i pojawil sie tradzik ktory do tej pory nie ustepuje. ostatnie opakowanie wybralam do konca czyli nastepna mialabym wziac 8 dni pozniej czyli 21 pazdziernika. nie wzielam jej i od tamtej pory nie mam okresu. nie mialam nawet tego krwawienia po odstawieniu. troche zaczynam sie bac.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Z powodu częstych biegunek skuteczność tabletek mogła ulec obniżeniu. Przy braku dodatkowego zabezpieczenia mogło dojść do ciąży. W takim przypadku proponuję wykonać test ciążowy i skonsultować się ze swoim ginekologiem.
Pozdrawiam