Dlaczego nie wystąpiło krwawienie po zażyciu Limetic?

Witam od półtora miesiaca biore tabletki limetic. Po tygodniu stosowania dostalam miesiaczke trwala ona rowny tydzien. Minął juz pinad miesiac od krwawienia i do tej pory nie dostalam nastepnej miesiaczki.. nie zapominalam brac tabletek. Dwa razy zdarzylo siemęża zew wzielam jejak o pozniejszej godzinie niz zwykle. Czy jest to normalne przy stosowaniu tych tabletek? Czy moze to byc objawem ciazy. Dodam ze wkarmię pazdzierniku uridzilam corke i karmie ja piersia.

Lek. Tomasz Budlewski

Krwawienie moze być nieregularne przy stosowaniu powyższych leków lecz dla pewności proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg