Brak miesiączki po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych a luteina

po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych nie malal okresu przez 2 miesiace. Ginekolog podal mi luteine 50, Po tygodniu brania pojawił se okres i zaczelam brac dionelle dla wyrownania okresu. Przy 8 tabletce pojawil sie znow okres i trwa. Zostaly mi jeszcze dwie tabletki do konca opakowania a okres nadal jest. Czy to normalne? Nigdy tak nie mialam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.