Torbiel nerki i ból w prawym boku brzucha

Witam. mam torbiel na nerce wielkosci 14x11mm , czy jest ona do usuniecia. mam bole w prawym boku brzucha idace do nerki. lekarze odsylaja mnie do domu gdy jestem w szpitalu. zrobia badania, mowia ze wszystko ok. a ja cierpie.. prosze o pomoc w mojej sprawie

Moze ból ma inna przyczynę? Rzeczywiście torbiel tej wielkości nie powinna dawać dolegliwości bólowych , proszę zwrócić się do nefrologa , który zdecyduje co zrobic z tą torbielą , zz