Trittico a skutki uboczne

Witam. Biorę trittico 75 w dawce 100mg od ponad 4 miesięcy na uregulowanie snu.Skutki uboczne jakie mam to suchość w jamie ustnej, przytkany nos i lekkie przymulenie w ciągu dnia, trwały od początku przyjmowania leku, nic więcej nie było .Ale ostatnio jestem jakiś bardziej ospały, zmęczony i zakręcony w ciągu dnia.Czy po takim czasie skutki uboczne mogły się nasilić?Dawki nie zwiększałem. Czy to nie po tym leku? Może pogoda? Proszę o odpowiedz Pozdrawiam

Lek. Bartosz Domagała

Mogą to być skutki uboczne tego leku, skutki uboczne mogą się pojawiać w każdym momencie zażywania leku. Proszę udać się do lekarza wypisujacego lek celem modyfikacji terapii