Tycie po stosowaniu Euthyroxu

Jestem 4 lata po operacji tarczycy.Lekarz do tej pory nie moze mi ustawic leku.Bardzo tylam po braniu eurytoksu,zmienil mi na inny ,biore juz od 9-m-cy .ale problem w tym ,ze obecnie wyniki wskazuja na nadczynnosc tarczycy..Mam wszystkie objawy nadczynnosci .Jestem kobieta 60+ czekam na operacje kolana/ endoproteze/Obawiam sie o serce,czy bede mogla byc operowana..Prosze o porade co mam robic??, .Zdarz mi sie lykac rano hormon jednoczesnie z lekami od nadcisnienia,moze tu lezy problem?-Danuta

Na pewno nadmierna ilość hormonów tarczycy nie powoduje otyłości, wręcz przeciwnie pacjenci chudną. Regulacją hormonalną, dawkowaniem leku pod kontrolą badań laboratoryjnych powinien zając się endokrynolog. Proszę z tymi problemami do niego się udać i to on powinien Panią w tym zakresie wyrównać hormonalnie.