Uczucie skurczu kręgosłupa i serca

Mam 15 lat. Czasem mam jakby skurcze kręgosłupa i serca. Wtedy boli i kuje mnie serce, ruszanie rękami, obrócenie głowy, schylanie się sprawia mi ból. Ból wędruje od serca jakby do kręgosłupa. Boli mnie wtedy w okolicach lewej łopatki, Jak mnie to łapie to nie mogę wziąć pełnego oddechu ponieważ sprawia mi to ból, mam wrażenie jakbym miała zaraz upaść, tracę wtedy siłę i trochę równowagę. Dzieje się to czasem. Ustępuje po kilku godzinach. Co może być tego powodem? Co to jest? Coś poważnego?
15 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Objawy, które Pani podaję mogą sugerować problemy kardiologiczne. Nie jestem jednak w stanie określić dokładnej przyczyny. Polecam wizytę u swojego lekarza rodzinnego.