Uczucie strzelania w stawach i bóle pleców

W sierpniu 2013 roku zauważyłem ze zaczęło mi strzelać w stawach. Dokładniej zaczęło się od lewej strony, od stopy w kostce. Teraz opanowalo to co całe ciało poza lewa noga. Odczuwałem również bole w plecach. Wykonuje pracę biurowa, siedząca. Aktualnie bóle w plecach ustąpiły co jest ćwiczeń które wykonuje - pompki z aplikacją Just 6 weeks. Wcześniej cwiczylem ma siłowni. Mam 31 lat, 176 cm, 80-81 kg, nie nadużywam alkoholu ani używek, nie pale.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Samo strzelanie w stawach nie musi oznaczać niczego poważnego. Warto jednak skonsultować się reumatologiem.