Uczucie zimna piersi i twardnienie sutków przy uczuciu gorąca ciała

co jest powodem uczucia zimna piersi oraz stanie sutkow tak jak by bylo bardzo zimno a ja jestem spocona i mam glowe mokra jak bym byla po kapieli .przy tym lecze sie na cukrzyce,cisnienie,mam problemy z kregoslupem.Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Trudno jednoznacznie ocenić jaka jest przyczyna opisanych przez Panią objawów. Może być to zarówno wynik schorzeń, na które Pani choruje jak i organicznych patologii gruczołu piersiowego. Sugeruję konsultację lekarza POZ w celu oceny kontroli cukrzycy, nadciśnienia oraz konsultację ze specjalistą ginekologiem w celu oceny piersi.