Uderzenie ciśnienia w głowie i zawroty głowy

mąż siedział na krześle nagle dostał uderzenie ciśnienia w głowę, i do tej pory ma zawroty głowy i jak leży na wznak to jest ok, jak tylko na bok się przekręca to jest źle. i nie może wstać jak wstaje to wszystko mu pływa przed oczami jak by był na statku.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Opisane objawy moga być związane z nadciśnieniem. Należy niezwłocznie przyjąc lek obniżający ciśnienie i udać się do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego lub wezwac Pogotowie Ratunkowe.