Uderzenie w spojenie łonowe u 33-latki

Witam.uderzyłam sie bardzo mocno w spojenie łonowe miesiac temu.Juz prawie nic nie boli ale mam pytanie .Czy stluczenie kosci łonowej może boleć miesiąc czasu jesli usg nic niepokojącego nie wykazalo.na rtg nie pojde bo mialam jakis czas temu robiona tomografie glowy.czy spojenie łonowe(kość łonowa)wymaga gipsu czy opaski elastcznej,czy samo sie zrośnie?dziekuję za odpowiedz

Witam,
złamania kości łonowej leczy się zwykle zachowawczo i nie wymagają zaopatrzenia. Stłuczenia mogą długo boleć. W Pani wieku nie obawiałbym się tego urazu.