USG tarczycy u 40-latki

Witam .robilam usg tarczycy, niestety na wizyte musze b.dlugo czekac. Czy moge prosic o pomoc ? Plat prawy 1.1*1.2*3.4 cm o obnizonej echogenicznosci pl.lewy 1.0*1.3*3.7 o obnizonej echog. Ciesn 4 mm , tsh 4,99 .bede wdzieczna za pomoc,

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka. Proszę zgłosić sie do lekarza zlecającego powyzsze badańia.