Usunięcie tarczycy z powodu Graves-Basedowa

Witam! Jestem po subtotalnym usunięciu tarczycy z powodu Graves-Basedowa. Obecnie w stadium eutyreozy, ale usg ujawniło guz o średnicy 1,02 cm. Po BAC: L2 gr. II zmiana łagodna. Komórki limfoidalne bez cech atypii i pojedyncze płaciki tyreocytów bez cytologicznych cech złośliwości. Obraz cytologiczny sugeruje zapalenie przewlekłe. Dodam, że wyniki przeciwciał sa za wysokie (wyniki sa w karcie dlatego nie podaję dokładnych wartości). Moje pytanie dotyczy dalszego postępowania.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, należy ponownie skontaktować się endokrynologiem i rozważyć konieczność ponownej operacji.