W środkowych partiach płuca prawego nieliczne zagęszczenia smugowate, zejściowych zmian zapalnych

Proszę o interpretację wyniku badania RTG-kąty przeponowo - żebrowe wolne.W środkowych partiach płuca prawego nieliczne zagęszczenia smugowate-zejściowych zmian zapalnych? zmian swoistych włóknistych? jedynie induracji pozapalnych? poza tym bez zmian ogniskowych. Serce leżące.Aorta szersza. Czy mam powody do niepokoju? Wizyta lekarska wyznaczona na październik br.

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy na Pani jakieś objawy? Wskazane porównanie z poprzednim rtg ewentualnie interpretacja łącznie z obrazem klinicznym.
Pozdrawiam