Wada serca VSD a wojsko

Witam, Mam 18 lat i moim marzeniem jest aby dostać się do wojska. Lecz jest pewien problem mam wrodzoną wadę serca VSD, a wykazie chorób dla komisji wojskowej VDS dyskwalifikuje mnie. Miałem operacje w wieku 13 miesięcy w związku z tą chorobą. Od tamtego czasu jest wszystko w porządku. Jestem bardzo aktywną osobą. Nie mam bóli w klatce piersiowej. Czy komisja lekarska uzna mnie za zdolnego do służby?

Renata GrzechociĹska

Niestety istnieje taka możliwość, że komisja uzna Pana za niezdolnego do służby. Proszę jednak próbować.