Wady i zalety tabletek antykoncepcyjnych III generacji

Witam, chcialabym sie zapytac o wady i zalety tabletek antykonepcyjnych III generacji? Czy sa dobre dla 19letniej dziewczyny? Chcialabym sie rowniez zapytac czy maja wplyw na lysienie androgenowe? Jezeli przyjmuje Artilla to moze poprosic lekarza o zmiane? (Lekarz nie przeprowadzil wywiadu ze mna ). Rowniez chcialabym sie zapytac o skutki po odstawieniu, bede brac tabletki 7 miesiecy. Z gory dziekuje za odpowiedz!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.