Wędrujący rumień w obrębie nogi

Ok m-ca mam rumień na nodze .który sie powieksza i przesuwa.Nie boli i nie swędzi.wida c go lepiej pod wpływem ciepła.czyli np,rano po wyjściu z łóżka. Dziękuje za odpowiedż.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Należy zgłosić się pilnie do lekarza POZ, gdyż może być to objaw boreliozy, nawet jeśli nie pamięta Pani ugryzienia przez kleszcza.