Woda w 36. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 36 tygodniu Ciazy i przytrafilo mi sie cos dziwnego. Otoz poplynela ze mnie woda . Co prawda bardzo niewiele ale zmoczylo mi bielizne. Jestem pewna ze nie byl to mocz bo dokladnie czulam skad wyplynelo. Czy to cos groznego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Prosze udac sie na kontrole do ginekologa, mogły to być wody płodowe.
Pozdraawiam