Wycięcie czerniaka skóry z marginesem

Panie Doktorze, moje rozpoznanie to: MM III st. wg Clarka. Glebokosc nacieku 0.5 mm wg Breslow'a. Margines tkanek prawidlowych od appdu 2.3 mm. Jak duze powinno byc poszerzenie wyciecia marginesu zmiany ( czerniak skory podzebrza lewego)? Z wyczytanyych opinii wynika, ze to okolo 4-5 cm. Moja blizna ma 15 cm. Z czego to moze wynikac?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Trudno określić czy wielkość marginesu była odpowiednia nie znając pełnego obrazu klinicznego. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.