Wymiary dziecka w 33 tygodniu ciąży
Witam.Jestem w 33 tc i moje dziecko ma 30 cm i waży 1851 gr.Czy to jest dobry wzrost i waga dziecka.

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Jak na ten tydzień ciąży wymiary są dość niskie. Niemniej jednak jeżeli do tej pory ciąża przebiegała prawidłowo nie ma powodów do obaw.