Wynik badań FSH i LH w 3 dc. u 26-latki z endometriozą

witam, zrobiłam badania fsh i Lh w 3 d. c. Oto wyniki FSH:11,34mIu/ml - faza folik.(3,5-12,5), faza owu.( 4,7-21,5), faza lutealna(1,7-7,7) LH:4,14mIu/ml -faza folik( 2,4-12,6), faza owu. (14,0- 95,9), faza lutealna(1,0-58,6). Dodam jeszcze, że stwierdzono u mnie endometriozę i nie pękające pęcherzyki . Czy te wyniki są dobre? Jakie dalsze kroki podjąc?

Nalezy wykonać FSH, LH, Estradiol, Testosteron ,TSH i Prolaktynę między 2-4 dniem cyklu. 3 dni przed badaniem , nie pić alkoholu, nie współżyć a przedewszystkim nie dotykac piersi . Badanie wykonać do 2 godzin po przebudzeniu nad czczo po wyspanej nocy. Ze względu na Endometriozę Ca-125 . Z wynikami badań zapraszam wtedy będzie można wszystko ustalić i zdiagnozować. ( FSH jest minimalnie za wysokie co może być jednorazowo przypadkowe )