Wynik badania poziomu hormonów tarczycy 54-letniej osoby do analizy

witam proszę o interpretację wyników tarczycy TSH 0,0250 FT3-3,10 FT4-0,93 A-TG/018/-107,3 ATPO-772,00 nadmieniam że od 01.06.przyjmuję thyrosan 50mg USG tarczyca dwupłatowa położona zamostkowo w obrębie płata lewego.płat prawy o wym.12x14x35 z guzkiem o wym.10x1mm.Płat lewy o wym34x38x70mm stanowi guz obejmuje cieśń schodzący za mostek.cieśń o wym 34mmMiąż gruczołowy normoechogeniczny.Węzły chłonne niepowiększone.Naczynia szyjne obustronne bez zmian.DZIĘKUJĘ

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza endokrynologa. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, być może wykonanie biopsji tarczycy. Co do wyników badań laboratoryjnych, mogą wynikać ze stosowanego leczenia i bez poznania wcześniejszych wyników ciężko jest się wypowiedzieć. Podwyższone przeciwciała świadczą o chorobie autoimmunologicznej.