Wynik echa serca u 3,5-letniej córki

Witam mam pytanie odnośnie wyniku badania echo serca u mojej 3.5 letniej córki. W IAS trzy ubytki z lewo-prawymi przeciekami. Największy około 9 mm w miejscu otworu owalnego,tuż przy podstawie zastawki otworu owalnego drugi ubytek o śred. około 2-3 mm trzeci położony około 4 mm od ujścia IVC oddalony w odległości około 10-120mm od głównego ubytku śred.3-4mm.Przecieki istotne hemodynamiczne.Zastawka trójdzielna z nieco pogrubałymi brzegami płatków IMV I/II stopień.CichySzmer skurczowy nad sercem

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa dziecięcego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.