Wynik morfologii u 32-latki

Witam, chcialabym sie dowiedziec czy moja morfologia wyszla dobrze. Martwia mnie 2 ostatnie wyniki.Czy wszystko jest ok w tych wynikach? Z gory dziekuje za odpowiedz. EOSINOPHILS . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . LO 0.01 [ 10e9/L ] N: 0.05-0.51 BASOPHILS . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . LO 0.01 [ 10e9/L ] N: 0.02-0.15

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by ocenić podane, wybrane dwa parametry. Morfologia wymaga oceny całościowej. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.