Wynik morfologii z rozmazem u rocznej córeczki

Witam!Ostatnio robiliśmy badanie morfologii z rozmazem rocznej córeczce. W samej morfologii limfocyty% -69 i neutrofile % - 23. Natomiast z rozmazie metodą Schilinga : gran.segmentowe - 20, gran. kwasochłonne - 8, limfocyty 71 , monocyty - 1. Co mogą oznaczać taki wyniki?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Wynik jest prawidłowy, choć konkretną informację mogę podać gdy będę znał wiek dziecka.