Wyniki badań AST, ALT i białka u 27-letniej osoby

Witam, proszę o interpretację wyników badań. ALT 25 U/l norma 21-72,00 U/l, AST 24 U/l -norma 17- 59,00U/l; Białko całkowite wynik w surowicy 8,1 g/dl- norma 6,3- 8,20 g/dl, bilirubina całkowita 0,7 mg/dl- norma 0,2-1.30 mg/dl. O czym świadczy tak wysoki poziom białka całkowitego? Badanie usg nie wykazało żadnych zmian w obrębie jamy brzusznej.

Wyniki są w zakresie normy i nie ma powodu do niepokoju. Poziom białka jest prawidłowy - także zawiera się w zakresie normy.