Wyniki badań krwi i ból brzucha u 9-latka

Witam . Mam problem. Mój dziewięcioletni syn skarży się na ból brzucha z lewej strony a głównie w podbrzuszu . Leukocyty 11.0 , eozynofile 8.0, HGB 14.7 . Dodatkowo strzykają mu kości w barkach , karku i w plecach. Ma suchą skórę na nogach , swędzi go tak mocno ,że przy drapaniu schodzi mu naskórek. Był cztery dni w szpitalu i nic nie stwierdzono. Bardzo proszę o pomoc . Dziękuję . Sylwia

Milena Lubowicz

Trudno mi powiedzieć w którą stronę ukierunkować proces diagnostyczny, gdyż nie podaje Pani jakie badania były już wykonane. Może należy pomyśleć o alergologu?Proszę porozmawiać ze swoim pediatrą.
Pozdrawiam