Wyniki badania krwi u 30-latka

Wyniki krwi Witam mam 30 i zrobiłem sobie badania krwi. W kilku przypadkach mam minimalne odchylenia od normy. I tu moje pytanie czy mam z tym cos dalej robic bo wszystkie chyba dotyczą odporności : P-lcr 44,5% Neytrofile 2,38 Limfocyty 1,44 Eozynofile 0,09 Ps Cholesterol całkowity 114

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nie ma Pan żadnych niepokojących objawów a wszystkie pozostałe wyniki są prawidłowe, to tak nieznaczne odchylenia od normy możemy uznać również za prawidłowe. Proszę pamiętać, że nie każde odchylenie od normy jest wynikiem patologii.