Wyniki badania LYM, GRA, HCT i RDW-SD

MOJE WYNIKI BADAN LYM- 1,4 .GRA-3.7 .HCT-35.6. RDW-SD 46.9 A RESZTA WYNIKÓW W NORMIE Prosze o pomoc .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w opisie nie podano żadnych szczegółowych danych - jakiego pacjenta dotyczą wyniki, w jakim wieku, jakie ma objawy, z jakiego powodu wykonano badania, itd. Nie ma zatem możliwości, by zinterpretować podane wartości. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem prowadzącym, który zinterpretuje pełną morfologię.