Wyniki morfologii zlecone z powodu bólu kończyn

Witam proszę o interpretację Morfologi . Wszystko w normie oprócz LYM%[%] 47.7 Rozmaz Krwi obwodowej . Band [%] 1 Neutrophil [%] 49 Eosinophil[%] 1 Monocyty[%] 3 Lymphocyte[%] 46 Czy wyniki są bardzo złe ? Dodam że zostałem skierowany na badanie bo bardzo bolały mnie kości nóg i rąk ale bóle ustąpiły samoistnie .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Przedstawione wyniki nie budzą zastrzeżeń. Możliwe, że jest to wynik infekcji.