Wyniki wątrobowe a badanie kału

Witam nie wiem co mi jest niedawno zdarzyło mi się coś dziwnego przy wydalaniu gazów polało mi się z odbytu żółtawa woda i była tłusta i później wypróżniłem sie i kał był raczej normalny Teraz jest ok i dodam, że jem bardzo dużo czy to mogło być od przejedzenia ponadto robiłem miesiąc temu wyniki wątrobowe i trzustkowe i było ok nie wiem czy to jest coś poważnego.Proszę o poradę co robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy nie wydają się być powodem do niepokoju. Jeśli jednak będą się powtarzać, sugeruję konsultację z lekarzem POZ.