Wyrzuty sumienia dotyczące swojego zachowania

~Felker ~Felker • 23 godziny temu Witam na wstepie chcialam wszystkich tutaj bardzo serdecznie usciskac.Obecnie przechodze bardzo ciezki czas w zyciu,jest mi zle bo mam wyrzuty sumienia za moje czyny z przeszlosci np bylam winna komus pieniadze i je nie oddalam (przez co ta osoba pozniej miala problemy),oszukiwalam,klamalam ponizalam i wysmiewalam obce mi osoby na internecie, ze zadalam komus przykrosc swoimi nie do konca przemyslanymi uczynkami.To dzialo sie dawno temu.

Pozdrawiam.

Witam serdecznie,
Mówi Pani o sytuacjach, w którym mogła Pani sprawić innym krzywdę. Zaczęło to Panią niepokoić, przez co pojawiły się wyrzuty sumienia. Nie napisała Pani jednak co chciałaby Pani uzyskać pisząc o obecnej sytuacji. Nie wiem w jaki sposób mogłabym pomóc. Zapraszam na rozmowę indywidualną.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska

Refleksja jest - to super. Teraz może Pani przejść do czynów i podjąć trud zadośćuczynienia - przeprosin, pomocy ze swojej strony itp. Trzymam kciuki. Pozdrawiam