Wystające podbrzusze

Dzień dobry, od kiedy naciągnęłam sobie mięśnie brzucha moje podbrzusze wystaje. Jestem chuda, zawsze miałam płaski brzuch, a tutaj nagle takie coś. Wystające podbrzusze utrzymuje się już około miesiąca, a usg nic nie wykazało. Co to może być? (od razu mówię, że jestem dziewicą)

Witam Panią,

Najlepiej jeszcze skonsultować dana sytuację z lekarzem. Zastanawiam się również czy nie ma Pani problemów trawiennych, żołądkowych czy nie ma Pani wzdęć? A może akurat w tym miejscu zebrało się więcej tkanki tłuszczowej, czy Pani nawyki żywieniowe nie uległy zmianie w ostatnim czasie? Proszę zwrócić na to uwagę.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu: joanna.wasiluk@o2.pl
pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk