Z czym związany jest ból serca podczas snu i spoczynku?

Witam, jestem trochę przerażona, ponieważ miałam trudną noc z bólami serca. Bóle serca miewam już jakiś czas, ale zdarzały się rzadko i przeważnie podczas snu na lewym boku, wczoraj natomiast bolało mnie serce cały dzień i ból nasilił się podczas snu, mimo że nie sypiam już na lewym boku. Dodam, że nie pracuję fizycznie, nie jestem przemęczona i ciągle jest mi zimno, ale to mam od zawsze, jestem bardzo szczupła 49 kg, ale nigdy nie choruję. Mam 39 lat. Proszę o pomoc
39 LAT ponad rok temu

Witam,

Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego. Konieczne jest uzupełnienie wywiadu lekarskiego oraz badanie fizykalne. Na podstawie tak uzyskanych informacji lekarz zaplanuje niezbędne badania dodatkowe.

Pozdrawiam