Ból nad lewą piersią oraz w lewym boku w okolicy serca

Witam...Mam 49 lat, jestem po 7 zabiegach operacyjnych...przez 2 dni miałam ból nad lewą piersią oraz lewym boku w okolicy serca...proszę o informację odnośnie tej dolegliwości.Dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Bez wykonania podstawowych badań krwi i EKG trudno jest mi stwierdzić jaka jest ich przyczyna i możliwe leczenie. Proponuję kontakt z lekarzem.