Z piersi leci mi białe mleko i żółta konsystencja. Co to oznacza?

Witam!
27.10.2010 roku powinien mi się zacząć okres, niestety go nie ma, wczoraj pojawiły się ciemne upławy. Brzuch mnie bardzo boli, do tego z piersi leci białe mleko i taka żółta konsystencja, robiłam test ciążowy, wyszedł negatywnie, nie wiem, co mam o tym sądzić.
Zapomniałam dodać, w lipcu miałam wywoływany okres, przez sierpień i wrzesień było dobrze, pojawił się 27.10.2010 roku, a teraz w październiku zdarzyło się inaczej. Nie wiem, może odczekać i powtórzyć test ciążowy za parę dni, jeśli się nie pojawi.
Proszę o radę i z góry dziękuję!

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Objawy, które Pani opisuje są charakterystyczne dla hiperprolaktynemii, stanu zwiększonej produkcji prolaktyny, enzymu stymulującego rozwój gruczołów mlecznych i wytwarzanie mleka.
Tym też należy tłumaczyć Pani zaburzenia miesiączkowania. Nie wydaje mi się zatem potrzebne powtarzanie testu, chyba że woli Pani zrobić to dla pewności.
Sugerowałabym kontakt z lekarzem ginekologiem, który zleci Pani badanie stężenia tegoż hormonu. Na pocieszenie dodam, że o ile nazwa nie brzmi może dobrze, to leczenie nie jest skomplikowane.
Pozdrawiam