Zahamowanie wzrostu wewnątrzmacicznego w 36 tygodniu ciąży

Witam, jestem w 36 tc, podczas wizyty kontrolnej lekarz stwierdził zahamowanie wzrostu wewnątrzmacicznego. Wszystkie przepływy w normie, moje wyniki badań dobre, choruję na hashimoto, ale również badania hormonalne bardzo dobre. Nie palę i nie piję, nie choruję na cukrzycę. Wszystko do 32 tyg było w porządku. Dodam też, że jestem osobą o drobnej budowie ciała, przez całą ciążę przytyłam 15kg . Co może być przyczyną ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu nie można stwierdzić przyczyny zahamowania wzrostu wewnątrzmacicznego. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego ciążę, który wyjaśni wszelkie wątpliwości.