Zaskórniki i zaczerwienienie skóry

Witam jestem chłopakiem w wieku 17 lat mam wielki problem z zaskórnikami które występują na całej twarzy i nadmiernym zaczerwienieniem się twarzy.Robiłem już chyba wszystko aby to zniszczyć chodziłem do dermatologa , kosmetyczki i nic.Proszę o pomoc bo już nie wiem co robić.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Dobrym rozwiązaniem będą kosmetyki z serii przeciwtrądzikowej- np. Lysanel SVR, oraz preparat który będzie koił podrażnioną skórę- polecam Physiogel Cleanser do mycia twarzy rano i wieczorem oraz leczniczy preparat przeciwtrądzikowy  do stosowania 1 x dziennie (Duac żel)

Witam, bez obejrzenia stanu skóry, mogę jedynie na zaskórniki doradzić prawidłową pielęgnację skóry, stosowanie peelingu enzymatycznego, lub w gabinecie skorzystanie z peelingu kawitacyjnego bądź migdałowego.