Zatkane trąbki słuchowe

witam. od 2 tygodni meczy mnie dzwonienie w prawym uchu, byłam u laryngologa, który skierował mnie na audiogram i tympanogram, wyszło, że mam zatkane trąbki słuchowe, Pani dała mi krople do nosa i rutinoscorbin ponieważ jestem w 27tygodniu ciąży. Od czwartku doszło dzwonienie w drugim uchu. nie byłam ostatnio przeziębiona ani nic podobnego. od czego mogło się to wziąć i czy to dzwonienie przejdzie, bo naprawdę mam już tego dosyć. pozdrawiam

Czasami tak w ciąży bywa,wytrzymaj.Tak już Kochane Kobiety macie w tym swoim niełatwym życiu. Dziękujemy Wam! Spróbuj od czasu do czasu jak zatka Ci uszka dmuchnąć w zatkany paluszkami nos.