Zatkane uszy i szum u 24-latki

Od paru miesięcy mam zatkane uszy, w dodatku ciągle w nich tak jakby peka coś i szumi. Nie da się już z tym wytrzymać. Byłam u laryngologa powiedział ze tam nic nie widzi. Stwierdził że mam problem ze stawem skroniowo zuchwowym i to od tego napewno . Jest to bardzo uciążliwe te pękanie i strzelanie. Proszę o porade. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu dotychczasowego postępowania będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może konieczna będzie wizyta u lekarza chirurga szczękowo-twarzowego.