Zatkany nos i zaburzenia oddychania

Witam od 3mcy cały czas mam 24h nie do końca drożne dziurki w nosie. Nos nie jest zatkany jak przy katarze, nic nie cieknie a mam problemy z oddychaniem-mój wdech jest ograniczony. W nocy nigdy nie spałam na plecach tylko na boku a teraz mogę zasnąć tylko na plecach - lepiej mi się wtedy oddycha. Alergolog nic nie znalazł nie mam alergii, laryngolog nic nie widzi, kardiolog też OK.Czekam na tomografie zatok, ale nic mi nie cieknie i głowa OK. Jest tak po oper. kolana-dawali tlen do nosa (rurki).

Po co Ci TK zatok!?chcesz się znowu naświetlać?!może.. to być podrażnienie lub zakażenie po tych rurkach z tlenem. Kup krople do nosa Sulfarinol i stosuj 3 razy dziennie po 2 krople przez 7 dni i będzie bobrze.