Zawał serca, koronarografia i stent

grudzień 2012 zawał serca,koronarografia i stent,marzec 2013 koronarografia i znowu stent,po 182 dniach L-4 powrót do pracy(praca stojąca na zmiany jako operator wtrysków średnio ciężka, czasami ciężka,marzec 2014 znowu koronarografia 30 proc zwężenie,zwyrodnienie stawów kolanowych,torbiel bekera,zniesienie lordozy L,z powodu silnego stresu leczenie u psychologa,obecnie jestem na L-4.czy moge starac sie o rentę?mam 50 lat.dziekuje.

Z punktu widzenia kardiologii brak jest podstaw do świadczenia rentowego na podstawie danych które Pan przedstawił. Brakuje jeszcze opisu echokardiografii w kierunku ewentualnej dysfunkcji mięśnia lewej komory