Zawroty głowy, nudności i braki powietrza a anemia

Witam jestem 22letnia kobieta. Od tygodnia czasu kreci mi sie w glowie, ostatnio nawet zaczelo gdy lezalam na plasko. Zawroty sa tak mocne, ze kilka razy upadlam podczas wstawania. Dodatkowo doszly nudnosci i braki powietrza. W styczniu mialam robiona tomografie glowy wraz z kontratem, ktora niczego nie wykazala( zlecona gdyz czeste bardzo silne bole oraz jedna zrenica wieksza). Podejrzewam sama anemie, gdyz zawsze problem z zelazem, ale czy moze tak wygladac anemia?

Renata GrzechociĹska

Przyczyną może być niedokrwistość jednak proponuję wykluczyć inne przyczyny. Sugeruję wizytę u laryngologa.