Zawroty głowy, silne bóle w klatce piersiowej i nagłe skoki gorączki

Witam od ok 2 miesięcy mam zawroty głowy,silne bóle w klatce piersiowej i nagłe skoki gorączki,często też "sztywnieje" mi kark . Wykonałam morfologię i niektóre wyniki są dla mnie niepokojące, do lekarza mam umówioną wizytę dopiero na przyszły czwartek i bardzo się denerwuję. Prosiłabym o jakaś podpowiedź odnośnie moich wyników.

niektóre choroby odkleszczowe np Bartonella przebiega z podobnymi objAwami i zmianami labolatoryjnymi. Na pewno trzba przemyslić podłoże infekcyjne.